نزدیک ترین وبینار

ما در این وبینار :

  • اهمیت نظارت و ارزیابی عملکرد مداوم را مورد بررسی قرار خواهیم داد و بر اهمیت تصمیم‌گیری مبتنی بر داده در بهینه‌سازی عملکرد فردی و تیمی تمرکز خواهیم کرد
  • موثرترین شیوه‌ پرورش فرهنگ مسئولیت‌پذیری، مشارکت و همکاری در تیم برای ایجاد یک محیط کاری با عملکرد بالا در راستای پیشرفت تمامی اعضا، را به شما آموزش خواهیم داد .

 

شما با شرکت در این وبینار :

  • درک عمیقی از اصول مدیریت عملکرد به دست خواهید آورد و یاد خواهید گرفت که چگونه اهداف عملکردی واضح و قابل دستیابی را برای اعضای تیم خود تعیین کنید
  •  تکنیک هایی را برای ارائه بازخورد سازنده، مربیگری برای بهبود، و شناسایی و پاداش دادن به عملکرد استثنایی کشف خواهید کرد.
  • یاد خواهید گرفت که چگونه از داده های عملکرد برای شناسایی نقاط قوت، رفع نقاط ضعف و بهبود مستمر در تیم خود استفاده کنید.

 

در پایان این وبینار، شما به دانش و مهارت‌هایی مجهز می‌شوید تا به طور موثر استراتژی‌های مدیریت عملکرد را اجرا کنید که منجر به نتایج، افزایش بهره‌وری و پرورش فرهنگ تعالی در سازمان شما می‌شود.

این فرصت بی نظیر را از دست ندهید تا مهارت های مدیریت عملکرد خود را افزایش دهید و اولین قدم را برای تبدیل شدن به یک مدیر موثر بردارید 

سلسله وبینارهای فرآموزان

جلسه‌ای جهت تبادل تجربیات است که به شما فرصت می‌دهد تا با مدیران برجسته و موفق از صنایع مختلف در ارتباط باشید و از تجربه‌هایشان بهره‌برداری کنید. در این دورهمی، مدیران تجربه‌دار و موفق به صورت صمیمی و غیررسمی در مورد چالش‌ها، راهکارها و راهبردهای خود صحبت خواهند کرد.

اسکرول به بالا