همایش از برندسازی تا فروش حرفه‌ای

از برند سازی شخصی خودت یا محصولت تا رسیدن به فروش حرفه ای، راه دراز و پر پیچ و خمی در پیشه که موفق شدن تو این مسیر مُیَسَر نمیشه جز با آگاهی از راز و رمزهای این مسیر.

محل برگزاری

تهران

زمان برگزاری

جمعه 25 خرداد

ساعت سمینار

10 تا 14

برگزار کننده

فرآموزان خلاق اندیش

سخنرانان همایش

مهدی لاریان

مدرس کسب و کار و نیروی انسانی

ایرج شرفی

مشاور مدیران و سازمان‌ها

دور و برمون پر شده از برندهای مختلف، محصولات رنگ و وارنگ که ما برای انتخابشون سراغ اونی میریم که به گوش و چشممون آشناتره؛ سراغ اونی میریم که بیشتر از لحاظ ذهنی و احساسی درگیرمون کرده و اونی رو انتخاب میکنیم که با خریدش بیشتر بهمون حس اطمینان و رضایت بده.

ولی این حس اطمینان و رضایت، این درگیر کردن ذهن و احساس مشتری چطوری میتونه قبل از خرید و استفاده ی محصول حاصل بشه؟

اگه صاحب برند خاصی هستی، اگه محصولی برای فروش و یا خدماتی برای ارائه داری، باید یاد بگیری چطور قلب و ذهن مخاطبت رو تصاحب کنی، باید بلد باشی چطور حس اطمینان و امنیت خاطر از خرید محصول رو بهش بدی! چطور در بین افرادی که خدماتی مشابه ارائه می‌دهند، بهتر دیده بشی؟

از برند سازی شخصی خودت یا محصولت تا رسیدن به فروش حرفه ای، راه دراز و پر پیچ و خمی در پیشه که موفق شدن تو این مسیر مُیَسَر نمیشه جز با آگاهی از راز و رمزهای این مسیر.

اگه بدونِ آگاهی پا تو این مسیر بگذاری، هیچ ابزار و برگ برنده ای برای تایید و اثبات خودت نداری و برای همیشه صرفاً یه نشان تجاری بدون مخاطب باقی میمونی.

ولی اگه نقشه راه رو بلد باشی علاوه بر اینکه بِرَندت یه هویت ویژه کسب میکنه، میتونه تداعی کننده چیزی فراتر از نام برند باشه، میتونه وعده دهنده ی وفادار موندن مخاطب و مشتری باشه.

با شرکت دراین سمینار کاربردی با یه تیر چند نشون میزنی.

هم با مفاهیم، کاربردها و چالش های برندسازی آشنا میشی و هم یاد میگیری که برای رسیدن به یک فروش و ارائه ی حرفه ای و تبدیل مخاطب به مشتری وفادار چه الزاماتی وجود داره.

پس دست دست نکن و همین الان توی سمینار ثبت نام کن تا اولین قدم رو برای رشد مالی خودت برداشته باشی.

 
برای ثبت نام فرم را پر نمایید:
اسکرول به بالا